Kayıt | Şifremi Unutttum
Paneli Kapat
ForumKahvesi.Com  

Geri Git   ForumKahvesi.Com > Spor Forum, Spor Forumları > Trabzonspor Forum

Trabzonspor Forum 61!
Trabzonspor Tarafları Forum Sitesi, Paylaşım yap Takımına Destek Ol!

Etiketlenen üyelerin listesi

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama Stil
Alt 12.Ocak.2017, 13:26   #1
yoSun
 yoSun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye No : 3
Konular : 24
Takım : Beşiktaş
Burç : Koç
Rep Derecesi : yoSun has much to be proud ofyoSun has much to be proud ofyoSun has much to be proud ofyoSun has much to be proud ofyoSun has much to be proud ofyoSun has much to be proud ofyoSun has much to be proud ofyoSun has much to be proud of
Mentioned: 6 Mesaj
Tagged: 2 Konu
Ruh Halim: Hasta
Ettiği Teşekkür: 12
Aldığı Teşekkür: 23
Icon100 Olcay Şahan Trabzonspor'da

Olcay Şahan Trabzonspor'da

Beşiktaşlı olarak Beşiktaş'a katkıları çok emeği çok herşey için teşekkür ederiz beşiktaşın çocuğu Şahan.
Transferin en hızlı takımı Trabzonspor dün iki bomba birden patlatarak şov yaptı. Önce eski oyuncusu Carl Medjani'ye Belek'te 1.5 yıllık imza attıran Fırtına, akşam üzeri de Beşiktaş'ın 29 yaşındaki orta saha oyuncusu Olcay Şahan'ı 3.5 yıllığına renklerine bağladı. 31 yaşındaki Cezayirli savunmacı Medjani imza töreninde, geri döndüğü için çok mutlu olduğunu ifade ederek, "Gidişimden bu yana öncelikle başkan ve ekibi, daha sonra hoca değişti. Düşündüm ve bunu gerçekten çok samimiyetimle söylüyorum, kariyerimin en iyi sezonumu burada geçirdiğime kanaat getirdim. Bu yüzden Trabzonspor'da sürmesi gereken bir hikayem var, onu daha bitirmedim. O yüzden buraya geldim. Trabzonspor'un 50. yılında büyük hedefleri vardı ve ben de bunun içerisinde yer almak istedim" diye konuştu.

TRABZONSPOR KAP'A BİLDİRDİ

Trabzonspor, Beşiktaş'a Olcay Şahan'ın bonservisi için 200 bin Euro ödeneceğini resmen açıkladı.

Olcay'ın Trabzonspor'dan 3.5 yılda kazanacağı ücret de belli oldu. KAP'a yapılan açıklama şu şekilde:

"Şirketimiz ile profesyonel futbolcu Olcay Şahan arasında, 2019-2020 futbol sezonu sonuna kadar (3,5 yıllık) anlaşma sağlanmıştır.
Anlaşmaya göre oyuncuya;
2016 - 2017 futbol sezonu için 850.000.-EUR garanti ücret,
2017 - 2018 futbol sezonu için 1.700.000.-EUR garanti ücret,
2018 - 2019 futbol sezonu için 1.700.000.-EUR garanti ücret,
2019 - 2020 futbol sezonu için 1.700.000.-EUR garanti ücret ödenecektir.

Kamuoyunun bilgisine duyurulur.
Saygılarımızla,"

OLCAY: HERKESE GÖSTERECEĞİM
Medjani sonrası akşam saatlerinde de geçtiğimiz günlerde Başkan Muharrem Usta'nın yüz yüze görüşme yaptığı Olcay Şahan'ın transferi imza ile noktalandı. Başkan Usta'nın İstanbul'da Olcay'ın menajeri ve kendisiyle bir görüşme yaparak 3.5 yıllığına anlaşmaya vardı. Bordo-mavililerin oyuncuya Beşiktaş'taki sözleşmesinde yer alan ve kademeli artışı içeren 1 milyon 750 bin euro'luk teklifi yaptığı ve oyuncunun da bunu kabul ettiği ifade edildi. Olcay bu transfer için Beşiktaş'taki 700 bin euro'luk alacağından vazgeçti ve bordo-mavililer bu transfer için bonservis bedeli ödemeyecek. Olcay'ın Başkan Usta'ya "Beşiktaş'ta başarılı dönemler geçirdim. Şu an herkes benim düşüşte olduğumu söylüyor ancak ben burada kendimi yeniden ispatlayacağım" dediği öğrenildi. Trabzonspor, Beşiktaş'ta bu sezon 18 maçta 2 gol atan Olcay'ın transferi için kulübü ve futbolcuyla anlaştığını Borsa'ya bildirdi.

Başarılar dileriz Olcay Şahan nice gollü yılların olsun.

yoSun isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil